Alternatieve kerstmarkt 2023

Op zaterdag 25 november van 10.00 – 14.00 zal de 27ste editie van de Alternatieve Kerstmarkt plaatsvinden in de Heul, naast de Johanneskerk. Op deze markt verkopen wij artikelen die geschonken zijn door winkeliers en mensen zoals u. Onze vrijwilligers verkopen naast kerstspullen ook servies en andere curiosa, heerlijke zelfgemaakte ambachtelijke jam en sapjes, en nog heel veel meer. Ook kunt u weer prachtige kerststukjes bestellen.

Heeft u nog bruikbare spullen die u eigenlijk wilt weggooien?
Lever het op donderdag 23 november van 13:00 tot 20:00 of vrijdag 24 november van 9:00 tot 12:00 bij ons in. Het adres is Nieuwe Hoven 141, 4205 BC Gorinchem.

De opbrengst gaat 100% naar het goede doel “De Speelgoedbank”, omdat wij vinden dat alle kinderen in Gorinchem op feestelijke dagen cadeautjes moeten kunnen krijgen. Ook als daar thuis geen geld voor is. Kijkt u ook eens op de website: https://www.pkngorinchem.nl/over-pgg/samen-in-actie/alternatieve-kerstmarkt/